Крим дуже змінився: комбат розповів про ситуацію на півострові

Все більше кримчан забирають з домівок найцінніше та їдуть, поділився захисник України.

Крим під час російської окупації дуже змінився, поділився комбат / фото pixabay.com

За час окупації росіянами Крим дуже змінився, населення стало озлобленішим.

Кримчани, на жаль, живуть у якомусь своєму світі, розповів командир добровольчого батальйону «Крим» Іса Акаєв в інтерв’ю УНІАН. «У мене залишилися знайомі, іноді з ними розмовляю, і це зовсім інша реальність!» — сказав воїн. За словами комбата, у людей немає розуміння того, що коїться.

Акаєв додав, що у кримському повітрі висять тривога і напруга. «Крим дуже змінився… Люди стали озлобленіші. Ті, хто чекав на «руський мір», чекали зовсім інше. Своє розчарування, свою досаду, вони намагаються зігнати на інших, шукають винних. Це приклад психології боягуза та невдахи», — поділився співбесідник.

Командир батальйону зазначив, що у них спочатку був у всьому винен Київ, а тепер — Москва. За його словами, все більше жителів Криму забирають з домівок найцінніше та їдуть, але будинки поки не продають, бо, напевно, ще на щось сподіваються.

Морпіхи ліквідували російський антидроновий розрахунок: опубліковано яскраве відео Медведєв похвалився кількістю набраного в армію РФ «гарматного м’яса»

Цікаві новини Криму — зараз це варто знати

РФ захопила український півострів у 2014 році й перетворила його на військову базу. Спочатку Київ прагнув деокупувати Крим політико-дипломатичним шляхом, але все змінилося після того, як Росія рано вранці 24 лютого 2022 року здійснила повномасштабне вторгнення в Україну.

Київ тепер докладає зусиль, щоб звільнити Крим силовим шляхом. Іса Акаєв говорив, що українські воїни будуть потихеньку заходити в Крим. За його словами, через кілька місяців «буде щось серйозне».

Джерело

Новости Крыма