Крим «атакували» воші: російські окупанти поскаржилися, хто найбільше страждає

Найбільше хворих на педикульоз знайшли серед представників однієї вікової групи, поділилися посіпаки путінського режиму.

Кримчан «атакували» воші / фото ua.depositphotos.com

Тимчасово окупований росіянами український Крим «атакували» воші — рівень захворюваності на педикульоз різко зріс.

Протягом семи місяців в Криму знайшли 283 хворих, а це в 1,9 раза більше, ніж за аналогічний період 2022 року, повідомляє «РИА Новости Крим», посилаючись на відомості так званого «Міжрегіонального управління Росспоживнагляду в Криму та Севастополі».

За даними псевдовідомства, на території Криму більшості хворих — 90% — немає і 17 років. «У Севастополі захворюваність педикульозом серед населення склала 81 випадок, що у 2,9 раза більше, аніж торік. З них 66 випадків — діти», — поділилися пропагандисти.

Соціолог назвав непростиму помилку Путіна ЗМІ з’ясували, чому вибух у Махачкалі вбив так багато людей (фото)

Важливі новини Криму — сьогодні це варто знати

Ситуація на півострові серйозно погіршилася після того, РФ як його незаконно анексувала у 2024 році. Росіяни перетворили курортний півострів на військову базу. Україна вирішила повернути Крим силовим шляхом після того, як росіяни 24 лютого 2022 року здійснили повномасштабне вторгнення в Україну. 

Варто зазначити, що наприкінці травня минулого року повідомлялося, що окупанти в Криму закрили лікарні для цивільного населення, і там приймають поранених загарбників.

Наприкінці липня поточного року керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що наші воїни скоро будуть на території півострова.

Джерело

Новости Крыма