Козловський похизувався обідом на фронті: «Донбаська корчма» посеред посадки (відео)

Артист, що служить у ЗСУ, показав фанам польову кухню.

У польових умовах захисники України зуміли приготувати собі смачний обід / скриншот

Співак Віталій Козловський, якого мобілізували влітку цього року, показав фанам нове відео. На ньому артист похизувався своїм обідом. Він та його побратими ласували смаженою картоплею прямо у посадці.

«Олія гарна, рафінована… Кухня шикарна, польова… Тут і миші польові, і кухня польова, усе польове. Умови просто…» — розповіли військові.

Потім Козловський пожартував, що умови та сервіс на їхній кухні, ніби у найкращих ресторанах з вишуканими стравами. Поки побратим артиста нарізав хліб, сам співак підіймав йому настрій та хвалив обід.

«Донбаська корчма або Мішлен по-Миколаївські», — пожартував Козловський.

На відео можна помітити, що військові смажили картоплю на газовому пальнику. У польових умовах захисники України зуміли приготувати собі смачний обід. Потім Козловський показав, який вигляд мала «подача» страв. Військові їли з пластикових тарілок, а у якості стола їм довелося використовувати ящик для припасів.

Козловський похизувався обідом на фронті / скриншотКозловський показав польову кухню на фронті — відеоКозловський та його «Донбаська корчма»

Нагадаємо, раніше Козловський показав реалії фронту. Співак зняв на відео свій бліндаж, у якому поруч з військовими оселилися незвичайні «сусіди». Артист із ними «познайомився» та не приховував свого подиву.

Джерело

Новости Крыма