Комбінована атака: Росія атакує південь дронами, у морі — ракетоносії

Українців закликають не знімати роботу ППО.

Росія атакує України «Шахедами» / фото ua.depositphotos.com

У ніч на вівторок, 18 липня, Росія вчергова атакувала Україну безпілотними літальними апаратами типу «Shahed».

Спочатку вибухи пролунали у Миколаєві, а згодом — в Одесі. У Повітряних силах повідомляють про комбіновану атаку — у Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській областях — загроза застосування ударних БпЛА.

Тим часом у Полтавській, Черкаській, Дніпропетровській, Харківській, Кіровоградській областях — загроза застосування балістичного озброєння. 

Речник Української добровольчої армії «Південь» Сергій Братчук повідомив, що в Одесі йде бойова робота ППО. «Не заважайте інформаційними вкиданнями Силам оборони. Ваша робота — дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги», — написав він у своєму Telegram-каналі.

Як повідомляє оперативне командування «Південь», прямо зараз російські військові атакують південь України  ударними дронами. «Імовірні кілька хвиль атак. Рівень ракетної загрози також надзвичайно високий — в Чорному морі фіксується активність ракетоносіїв», — наголошують у командуванні.

У «Півдні» нагадують, що навіть при вдалій роботі ППО може бути падіння уламків, руйнування і пожежі. Тому населення просять перейти в укриття, або скористатись правилом «двох стін».

Наразі в Одесі дуже гучно, жителі різних районів міста повідомляють, що чують вибухи.

Джерело

Новости Крыма