Коля Сєрга розповів, як ледь не загинув на фронті

Артист часто відвідує «гарячі» точки уздовж всієї лінії фронту.

Коля Сєрга розповів, як ледь не загинув на фронті / фото facebook.com/thekolyaofficial

Український музикант Коля Сєрга, який після початку повномасштабного вторгнення приєднався до ЗСУ для захисту Батьківщини, зараз змінив свій вектор на культурний.

Разом з ініціативною групою «Культурний десант» він відвідує точки на передовій, а також деокуповані населені пункти, щоб підтримати військових і мирних жителів. 

В інтерв’ю «24 каналу» Коля Сєрга зізнався, що деякі його поїздки ледь не коштували йому життя:

«Коли виступали перед артилеристами, прямо на позиції нас почали обстрілювати градами. Коли працювали з художниками зі «Стінами культури» у Вовчанську і коли їздили в спецпідрозділ на південному напрямку, то потрапляли під мінометний обстріл. У Донецькій області під час однієї з поїздок ночували на об’єкті, який обстріляли з С-300″. 

Коля Сєрга зазначив, що такі моменти особливо яскраво показують цінність життя. 

«У такі моменти кожен раз відчуваєш, що ти на волосині від смерті. І якщо ми вижили, це означає, що ми ще не виконали своє завдання. Значить, Бог нас береже для чогось важливого і ми це обов’язково виконаємо», — резюмував Коля Сєрга. 

Лєра Кудрявцева назвала себе ворогом Зеленського «Україна — йо*аний цирк, люди — щури»: комік Щегель відзначився новою скандальною заявою У відомої російської актриси паралізувало обличчя

Нагадаємо, нещодавно Коля Сєрга представив пісню «Молитва», кліп на яку було знято у дусі українського фольклору.

Джерело

Новости Крыма