Кіркоров влаштував скандал через питання про дивну зачіску (відео)

Співака обурило те, що журналісти звернули увагу на його волосся.

Кіркорова запитали, Що ж сталося з його волоссям / скріншот

Скандальний співак Філіп Кіркоров не стримав емоції через питання про його дивну зачіску. Путінст перефарбувався в блондина, він укладає свою шевелюру та створює на голові об’ємну кулю. Це не могли не помітити журналісти.

На одному із заходів в РФ Кіркорова запитали, що ж сталося з його волоссям. Це питання його сильно обурило. Співак змінився в обличчі і насилу тримав себе в руках.

«Що значить з зачіскою? Що у тебе з зачіскою?!» —  заявив Кіркоров.

Він не став чекати на відповідь журналіста. Натомість розлючений співак розвернувся і швидко пішов. Судячи з усього, Кіркоров бачить, що його критикують в мережі. А тому він злиться через такі питання.

Для виходу в світ співак обрав екстравагантний образ. Він зробив об’ємне начісування, приміряв кольорові лінзи, нафарбував брови і підвів очі. Крім цього, своє вухо він «прикрасив» величезним павуком з каменів. Ймовірно, Кіркоров думав, що в такому образі його будуть хвалити, а не висміювати.

Кіркорова поставило у глухий кут питання про зачіску — відеоРеакція Кіркорова на критикуРеакція користувачів мережі

У коментарях під відео мало хто почав захищати Кіркорова. Користувачі відзначили, що співакові варто було готуватися до подібних питань, адже його зачіска дійсно має дуже дивний вигляд. Також вони пишуть:

  • «Як ще не послав, прям образливий став. Забув, як раніше зухвало поводився з журналістами?»
  • «Я його боюся в таких лінзах, ще промінь наведе і спалить»
  • «Він дійсно викликає неприязнь»
  • «Ще один дід»
  • «Вибачте, але який він страшний… Це не той Кіркоров, яким він був років 20 тому. Може досить його показувати? Набрид і неприємний».

Снайперка Емеральд похвалилася розкішним подарунком від чоловіка Креативний директор Євробачення відповів, чому в Ліверпуль покликали Тіну Кароль Фанат Кремля Газманов «підстрелив» рибу і розлютив зоозахисників (фото)

Нагадаємо, раніше Кіркоров приголомшив величезними імплантами у «п’ятій точці».

Джерело

Новости Крыма