Кадиров зі зневагою заявив по звільнення чеченців з полону: Нехай доведуть, що не мали виходу

Опальний прихвостень Путіна заявив, що не буде зустрічатися зі звільненними з полону «кадирівцями», адже зневажає їхній вчинок.

Кадиров зневажає чеченців, які повернулися з полону / фото REUTERS

Скандальний лідер Чечні Рамзан Кадиров оголосив, що з українського полону в Грозний повернулося 5 «кадирівців», які залишилися без боєприпасів. Однак зустрічатися з ними він відмовився, оскільки вважає, що «нема жодних причин опинитися в полоні».

«Я вважаю, що чеченський воїн не повинен мати жодних причин опинитися в полоні. Виправдання можуть бути різні, але як би там не було, воїн має довести, що він не мав іншого виходу. І довести це потрібно, повернувшись на передову», — заявив Кадиров у Telegram.

На думку чеченського лідера, йдеться про «честь як окремо взятого бійця, так і всього підрозділу, всього полку, у якому бійці служать». Він вимагає, щоб повернені з полону «кадирівці» довели, що вони «не уникали бою, не боялися зустрітися з ворогом і не шукали можливості скласти зброю та врятуватися від куль».

За його словами, показовий приклад продемонстрував повернений з полону «кадирівець» Киргиз Мусіханов. Він нібито потрапив у полон через поранення, але підлікувався і повернувся «у гущу битв».

«Звісно, полон – не злочин. Я все розумію. І ми раді, що бійці залишилися живими. За годину до свого полону вони зв’язувалися по рації і повідомляли, що в них закінчуються боєприпаси. Але кожен воїн має не просто безладно стріляти, а обмірковувати кожний постріл, берегти кожен патрон. Усвідомлюю, що в цьому є і моя провина, що вони виявились недостатньо підготовленими до такої ситуації і не до кінця розуміли, що боєць має планувати свій боєкомплект. Але тепер у хлопців є шанс довести собі, товаришам, командиру та всій країні, що це був вимушений крок. Що присяга, обов’язок і честь понад усе», — заявив Кадиров.

У Росії відкрилася фейкова IKEA: товари виробляють у Білорусі (відео) У РФ «бомж» порився в смітнику й заявив, що все одно любить Путіна (відео) «Нічого святого!»: Гладков заявив про обстріл Бєлгородської області у страсну суботу (фото) Пригожин відкрив пам’ятник «вагнерівцям» на тлі незліченних могил (відео) 8 дивовижних діянь святого Димітрія Медведєва АлкочудотворцяПасхальний обмін полоненими

На Великдень відбувся великий обмін полоненими. Україна повернула 130 наших захисників. Обмін відбувався протягом останніх днів у декілька етапів. Додому повернулися військові, прикордонники, нацгвардійці, моряки, співробітники ДССТ. 

В Офісі президента повідомили, що з полону повернулися рядові і сержанти, які потрапляли в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому, Херсонському напрямках.

Невідомо, скільки окупантів натомість повернули Росії.

Джерело

Новости Крыма