«Кадирівці» мінусують окупантів, попереду «вибух» перестрілок — Андрющенко

За словами радника мера Маріуполя, після стрілянини в Урзуфі між чеченцями та військовою комендатурою загострився конфлікт.

Андрющенко розкрив деталі перестрілки окупантів в Урзуфі / t.me/infosprotyv

У тимчасово окупованому Урзуфі «кадирівці» влаштували стрілянину з російськими військовими. Постраждали мирні мешканці — щонайменше семеро людей загинуло. Крім того, стрілок вбив чотирьох окупантів.

Деталі про подію озвучив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі телемарафону. За його словами, стрілянина сталася посеред білого дня і одному з кафе в центрі Урзуфа.

У заклад прийшов один з «кадирівців». Окупант поводися неадекватно — перебував у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння. До нього підійшли представники військової комендатури окупантів. Виник конфлікт, який переріс у стрілянину.

«Найважче, що це ще не кінець, оскільки інші «кадирівці» цього стрілка з рук військової комендатури видерли, сховали на базі в селі Урзуф. Військова комендатура намагається висмикнути цього «кадирівця» з бази та помститися за своїх загиблих товаришів. Цей конфлікт не закінчено. Дуже ймовірно, що це закінчиться «вибухом» перестрілок в тому ж Урзуфі», — сказав Андрющенко.

За його словами, ця ситуація демонструє реалії війни на окупованих територіях. Серед загиблих — двоє дівчат-підлітків. Загиблих «дивом не було більше», адже відвідувачів у кафе було багато.

Як зазначив Андрющенко, «кадирівці» покривають стрілка, і в цьому нема нічого дивовижного. За розстріл цивільних бойовикам з Чечні взагалі б нічого не було, їх не шукала б навіть військова комендатура. Втім, зараз розпочався конфлікт між структурами окупантів.

Підготовка до псевдовиборів: на Луганщині змушують чиновників звільнятися «Ця війна даремна»: деякі полонені окупанти благають не обмінювати їх — The Economist Били з авіації та артилерії: у Генштабі розповіли, як загарбники били по УкраїніПерестрілка в Урзуфі

11 серпня 2023 року в окупованому селищі Урзуф сталася перестрілка, в якій постраждали мирні люди. На відпочинок туди приїхали «кадировці», у яких виник конфлікт з військовою комендатурою. В результаті загинули двоє підлітків, чотири хлопці і одна жінка.

Голова окупаційної адміністрації селища Урзуф заявив, що представники Слідчого комітету РФ не пустили його на місце перестрілки, під час якої були вбиті цивільні.

Тим часом чеченський міністр з нацполітики Ахмед Дудаєв назвав інформацію про те, що в перестрілці брали участь «кадировці», «дешевою фальшивкою» і «фейком».

Джерело

Новости Крыма