Жінка висунула абсурдне прохання до подружок на своє весілля: чому всі в жаху

Інколи люди на власному весіллі почуваються так, ніби усі їм винні.

Весілля — нервовий день не тільки для наречених / фото УНІАН

Бути подружкою нареченої може бути не так весело, як здається. Інколи доводиться йти на значні поступки, до яких психологічно ти не була готовою. Наприклад, вам доведеться одягнути те, що ви точно не хотіли б носити. 

Зазвичай ми готові на компроміси заради близьких, але часом вимоги можуть бути неприйнятними. Саме з такою дилемою стикнулася 25-річна дівчина, яка поскаржилася на форумі Reddit щодо вимог своєї подруги-нареченої.

«Кілька днів тому вона зустрілася зі мною та рештою подружок, щоб обговорити плани щодо зачісок, макіяжу та суконь. Спочатку все здавалося розумним», – розповіла дівчина.

Сусід накричав на жінку, коли побачив, що її собака зробив в його саду: в чому справа Чоловік знайшов на горищі загадкові коробки з 60-х: це врятувало його дім Не тільки Барикада і Даздраперма: дивні радянські імена з абревіатур

Так, майбутня наречена запланувала зимову казкову тематику з синіми сукнями різних відтінків із сріблястими акцентами, прикрасами у вигляді сніжинок і м’яким макіяжем. Трохи неочікуваною вимогою стало носіння блакитних контактних лінз, але з цим авторка допису проблем не має.

«Що зрештою стало для мене проблемою, так це те, що [наречена] попросила, щоб ми всі пофарбували волосся», – розповіла вона.

Дівчина зазначає, що і так має не дуже здорове волосся через те, що її матір майже щодня випрямляла їй волосся в дитинстві. 

«Це дійсно пошкодило моє волосся. Я майже впевнена, що це призвело до того, що моє волосся стало тоншим, ніж було раніше. Я знаю, що освітлення також може пошкодити ваше волосся, і я не почуваюся комфортно через необхідність приймати ще й цей ризик», – обурюється дівчина.

Чоловік проїхав 35 годин, щоб здивувати дівчину і зробити пропозицію (відео) Дівчина розлучилася з чоловіком відразу після весілля: що він утнув «Титулованого» гостя розкритикували за те, що він випив на весіллі на величезну суму

Зрештою вона пояснила нареченій, що відчуває дискомфорт від перспективи пофарбувати волосся, а тому не зможе цього зробити. 

«Я запитала, чи можу я просто вдягнути перуку, і вона сказала «ні», що перуки дешеві та неприродні, і вона хоче, щоб ми вибілювали наше справжнє волосся, а не якусь дешеву імітацію на день. Я справді не хочу фарбувати волосся, але я також не хочу зіпсувати [її] ідеальний день», – каже дівчина і зізнається, що тепер почувається безпорадною.

Чимало людей, які почали ділитися своїми думками в коментарях, були обурені вимогами нареченої. 

«Я б відмовилася від вимоги носити контактні лінзі. Намагатися змусити інших освітлити волосся на весілля? Абсурд. Просто відступіть зараз, це не варте того, щоб бути частиною цього божевільного весілля на тему Ельзи (з мультфільму «Холодне серце» – УНІАН). Їй буде тільки гірше. Тікай», – каже одна з коментаторок.

«Смішно те, що якщо вона отримає своє «бачення», дуже ймовірно, що через кілька років вона погляне на свої весільні фотографії і здригнеться», — прокоментував інший дописувач.

Інші історії про проблемне весілля

Як писав УНІАН, дівчина втекла із власного весілля після того, як наречений утнув дурнувату витівку попри обіцянку не робити цього. Проблема була ще й в тому, що колись в минулому саме така витівка психологічно травмувала майбутню наречену, і хлопець про це знав.

Також ми розповідали, що інша жінка в істериці і сльозах втекла зі свого ж весілля через принизливий «подарунок», який для неї підготували батьки.

Джерело

Новости Крыма