Жінка розлучилася з чоловіком через прізвисько, яке він дав їй в СМС друзям

Вона вирішила піти від чоловіка, коли знайшла в його телефоні повідомлення з жорстоким, на її думку, для неї прізвиськом.

Жінка розлучилася з чоловіком через прізвисько, яке він дав їй в СМС друзям / фото ua.depositphotos.com

Жінка зізналася, що розлучилася зі своїм чоловіком, коли дізналася прізвисько, яке він їй дав у СМСках друзям, пише The Mirror.

За її словами, вона вирішила піти від чоловіка, коли знайшла в його телефоні повідомлення з жорстоким, на її думку, для неї прізвиськом. Вона побачила, що він назвав її SWMBO.

Коли чоловікові випала нагода порозумітися, то він сказав, що це означає «та, якій слід підкорятися».

«Справа не в тому, щоб «підкорятися» мені… це ніби «питати дозволу», начебто він підліток, а я його мати», — зазначила жінка.

За її словами, вона розуміла, що рано чи пізно вони розлучаться, оскільки відчувала, що він її не цінує.

«Це називається повагою до своєї сім’ї. Після п’яти років шлюбу я стала для нього такою», — написала вона.

Хлопець хитро помстився дівчині-зрадниці, яка відмовлялася повернути борг Чоловік і дружина розлучаються через будильник за три місяці після весілля: що сталося Дружина випадково дізналася, що від неї приховує чоловік: це зруйнувало її життя

Раніше УНІАН писав, як чоловік відчув присмак зради після того, як випадково дізнався справжнє ім’я своєї дівчини через два роки встосунків.

Як виявилося, таємниця була пов’язана з дивною традицією її сім’ї — там сталося відразу три трагедії з іменами.

Чоловік розповів, що протягом двох років називав свою дівчину «Лоз», тоді як по-справжньому її звуть «Лор’рін». Правду вдалося розкрити несподівано, коли він побачив нове водійське посвідчення дівчини з «коректним» ім’ям.

Джерело

Новости Крыма