Жданов оцінив шанси ЗСУ проїхатися на танках по Червоній площі (відео)

Військовий експерт зазначив, що російські війська видихаються на фронті в Україні, тому можливі будь-які сценарії.

Військовий експерт Олег Жданов оцінив шанси ЗСУ захопити Москву / фото ua.depositphotos.com

Військовий експерт Олег Жданов оцінив можливість Збройних сил України проїхатися на танках по Червоній площі в центрі Москви у відповідь на плани російських військ організувати показовий парад на Хрещатику.

Як зазначив військовий оглядач в рамках свого ефіру в YouTube, у нього в цьому відношенні неоднозначна позиція:

«З одного боку нашим бійцям, можливо, було б за щастя пройтися по бруківці Червоної площі з нашими синьо-жовтими прапорами — з точки зору патріота для мене було б це дуже прийнятно. А з іншого боку — принцип» Ми своє не віддамо, а чужого нам не потрібно » — для мене теж хороший. Не потрібно давати Росії привід говорити, що ми агресори»

За словами Жданова, для України питання захоплення Москви просто не актуальне, тому що тоді Київ повинен буде взяти на себе зобов’язання «годувати російську ораву».

При цьому експерт відкинув побоювання з приводу того, що такий крок спровокував би нову хвилю ескалації з боку РФ або навіть третю світову.

«Та подивіться на Російську Федерацію, вона вже починає загинатися в цій війні. Путін не знає, як зупинити бойові дії: він готовий на все, на будь-які переговори. Єдине, він не знає як вчинити зі своїми власними принципами і піти на компроміс, але він дуже цього хоче», — сказав Жданов. 

Він зазначив, що такі прагнення Кремля особливо чітко простежуються в міжнародній риториці російських чиновників, які закликають до «припинення вогню» й «миру» з Україною.

Глава ДПСУ розповів про перші бої 24 лютого 2022 року та написане Зеленському повідомлення США оголосили нову допомогу Україні на $2 мільярди: що увійшло в пакет У ДПСУ розповіли про підготовку до вторгнення Росії у 2022 році Росія готує нову ракетну атаку – ОК «Південь»

Плани військ РФ провести військовий парад на Хрещатику

Нагадаємо, що в перші дні повномасштабного вторгнення на територію України російські загарбники взяли з собою парадну форму для того, щоб покрасуватися на танках в столиці України.

Згідно з планом військового керівництва РФ, російські військові мали окупувати Київ у перші три дні вторгнення. Відповідне гасло російські пропагандисти не раз повторювали на росТБ.

Вже пізніше, в рамках своєї втечі з Київської області, окупанти були змушені залишити свої «парадні вбрання» під напором ЗСУ.

Тепер, замість параду російських військ, Хрещатик прикрашає інша декорація — там організовано тематичну виставку розбитої військової техніки окупантів. 

Джерело

Новости Крыма