«Іншої влади тут немає»: у РДК заявили про повний контроль над селом під Бєлгородом

Місцева влада не контролює свою підшефну територію.

«Іншої влади тут немає»: у РДК заявили про повний контроль над селом під Бєлгородом / скриншот

Нова Таволжанка в Бєлгородській області РФ, яку, згідно з зведеннями Міноборони РФ, двічі відбили російські військові, вже кілька днів перебуває під повним контролем «Російського добровольчого корпусу», який воює на боці України. Про це заявив командир РДК Денис Нікітін у відеозверненні.

«Бійці РДК котрий день контролюють населений пункт Нова Таволжанка. Хочу нагадати всім громадянам Росії, що це не якесь маленьке закинуте село, а населений пункт на 5 тисяч осіб. Зараз він порожній, тут знаходяться тільки бійці РДК, іншої влади в цьому регіоні немає», – сказав він.

У Бєлгородській області горить енергооб’єкт (фото) Бої на території РФ: у РДК підтвердили участь добровольців з Польщі та пояснили їхню роль Бої в РФ: у Зеленського зробили різку заяву та попередили росіян (відео)

Командир РДК також зазначив, що в майбутньому добровольці будуть комунікувати тільки з федеральною владою РФ.

«Якщо пан Гладков (губернатор Бєлгородської області – УНІАН) не може контролювати свою підшефну територію, ми будемо розмовляти тільки з його керівниками, що знаходяться в Москві», – додав Нікітан.

Ситуація в Новій Таволжанці — що потрібно знати

1 червня добровольці з «Російського добровольчого корпусу» та Легіону «Свобода Росії» зайшли на територію населених пунктів у Бєлгородській області, що знаходяться поблизу українського кордону. Бої йшли в передмісті Шебекіно (Нова Таволжанка, Титівка). Місцеві жителі показували роботу російських добровольців в населеному пункті і дивувалися масштабам їхньої операції.

У неділю стало відомо, що в полон потрапили кілька солдатів російської армії. Їх добровольці запропонували передати владі Бєлгородської області в обмін на зустріч з губернатором В’ячеславом Гладковим. Чиновник спершу висунув свої умови, а після не з’явився на зустріч. Полонених російських військових ніхто не забрав, вони будуть передані Україні.

На цьому тлі Міноборони РФ відзвітувало про неодноразово відбиті атаки «диверсантів» на нову Таволжанку.

Джерело

Новости Крыма