«Є нюанс»: експерт пояснив, як росіяни надалі використовуватимуть дрони «Ланцет»

Аналітик стверджує, що наші підрозділи адаптувалися до цієї загрози і 80% «Ланцетів» збиваються.

"Є нюанс": експерт пояснив, як росіяни надалі використовуватимуть дрони "Ланцет"«Ланцет» — це дорогий засіб ураження порівняно з FPV-дроном / фото wikipedia.org

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко заявив, що в середньому за добу російські окупанти запускають до 10 баражувальних боєприпасів «Ланцет». Відповідно, середній показник на місяць застосування «Ланцетів» — це 250 одиниць.

Аналітик стверджує, що при цьому наші підрозділи адаптувалися до цієї загрози і 80% «Ланцетів» збиваються.

«З одного боку, станом на березень 2024 року показник знищення ББ «Ланцет» зріс, комплекс заходів протидії збільшив ККД, а прогнози низки аналітиків, які «не мають аналогів у світі», про тисячу й мільйон тисяч «Ланцетів», цілком логічно, що не справдилися. Але є нюанс», — написав він.

За його словами, «Ланцет» — це дорогий засіб ураження порівняно з FPV-дроном, і виробництво його є значно меншим у добовій і місячній апроксимації порівняно із застосуванням комерційних дронів. Тільки кількісне співвідношення 1 до 15.

«Це підтверджує той факт, що FPV-дрони в ближньому радіусі стануть основним засобом ураження з повітря, а ось ББ «Ланцет» залишатимуться обмеженим засобом ураження в середній зоні», — додав експерт.

Виробництво дронів у РФ — деталі

Росіяни виклали фото і відео складання дронів-камікадзе «Герань-2», більше відомих як «Шахеди». На це звернув увагу військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.

Експерт зазначив, що на відео присутня не вся готова продукція, а лише один з етапів складання БПЛА. Що цікаво, в одному ряду знаходяться дрони різного ступеня готовності.

Джерело

Новости Крыма