Хвороба прогресує: росіяни під «Прощання слов’янки» влаштували галас біля школи при посольстві РФ у Варшаві

Школу при посольстві РФ виселяють, У МЗС Лаврова істерять про «вторгнення».

Польські правоохоронці зустріли «пісні» росіян з подивом / скріншот

Влада Варшави виселяє школу росіян при посольстві РФ. Однак ті вирішили піти «яскраво» — під радянську пісню «Прощання слов’янки». 

Як стверджують пропагандистські ЗМІ, влада Польщі дала росіянам час до вечора звільнити приміщення. 

У традиційній манері кремлівські пропагандисти пишуть про «захоплення» школи, в той час їхні співгромадяни пакують валізи під наглядом поліції. На території школи представники РФ включили «Прощання слов’янки», що викликало у місцевих правоохоронців подив. Але все наразі проходить відносно тихо.

Російський посол Сергій Андрєєв тим часом пригрозив Варшаві «протестом». «Ми знайдемо місце для продовження роботи школи. Вона продовжить роботу в інших приміщеннях дипломатичної місії…. Реакція буде…Рішення з цього приводу буде ухвалюватися в центрі». 

У МЗС РФ, своєю чергою, вже істерять про «вторгнення» на територію школи і «кричуще порушення Віденської конвенції про дипломатичні зносини». «Настільки нахабний, що виходить за рамки цивілізованого міждержавного спілкування, крок Варшави не залишиться без нашої жорсткої реакції і наслідків для польської влади та інтересів Польщі у Росії», — йдеться в повідомленні російського міністерства. 

Росіян виселяють під «прощання слов’янки» зі школи при посольстві РФ у ВаршавіПідтримка росіянами війни проти України

За даними розвідки, агресію проти українців підтримує 75% росіян.

Разом з тим у Росії зростають песимістичні настрої з приводу майбутнього своєї країни.

Це не заважає росіянам відвідувати пропагандистські акції, наприклад, концерти з Путіним щодо незаконного «приєднання» українських територій.

За кордоном росіян часто викривають на підтримці «русского мира» та армії загарбників, а також на нападах на українців.

Джерело

Новости Крыма