«Ховайся, обертайся»: партизани «злили» кримську адресу Сальдо

Зрадник постійно «кочує», зазначили у партизанському русі «Атеш».

Партизани повідомили кримську адресу Володимира Сальдо / фото kherson.pro

Партизанський рух «Атеш» назвав кримську адресу головного колаборанта Херсонської області — Володимира Сальдо.

Партизани у своєму каналі в Telegram написали, що постійно стежать за пересуванням зрадника. В «Атеш» попередили Сальдо: «…просто знай, що за твоєю спиною постійно хтось знаходиться. Ховайся, обертайся, міняй квартири, бійся. Сподіваємося, ти чи сам випиляєшся від такого життя, чи страх і нерви тебе в могилу зведуть. Тому що руки бруднити про таке г*вно мало хто хоче».

За відомості партизанів, колаборант постійно «кочує» то по Сімферополю, то по Генічеську, то по Скадовську, а також їздить у Ростов та у Москву.

«…Ми постійно стежимо за твоїми пересуваннями. У нас є агенти якщо не скрізь, то багато де… наприклад, ось твоя кримська адреса: АР Крим, м. Сімферополь, провулок Суміжний, 44.952157002415596, 34.11934071853353… зроби всім послугу — застрелилися. І це кочове життя, повне тривог і переживань, закінчиться», — порадили партизани колаборанту.

«Робив хлопцям нерви»: морпіхи показали яскраве відео знищення танка росіян разом з екіпажем Десятки ударів: Генштаб ЗСУ повідомив про нові авіаційні атаки РФ

Хто такий Володимир Сальдо — що варто знати про зрадника України

Після того, як російські окупанти захопили частину Херсонської області, Сальдо став так званим «головою» окупаційної «військово-цивільної адміністрації», а пізніше отримав від ворогів звання «виконувача обов’язків губернатора».

Колаборант причетний до організації в Херсонській області російського псевдореферендуму. Сальдо і його посіпаки звинувачені у державній зраді, колабораційній діяльності, виправданні, визнанні правомірною, запереченні збройної агресії Росії проти України, глорифікацію її учасників (ст. 111, ст. 111-1, ст. 436-2 Кримінального кодексу). 

13 квітня Міністерство юстиції подало заяву до Вищого антикорупційного суду про застосування санкцій проти Сальдо.

Джерело

Новости Крыма