Гроші поллються рікою: кому зі знаків Зодіаку пощастить у другій половині березня

Березень — дуже хороший місяць для важливих справ, рішень, фінансових операцій і укладення вигідних угод.

Кому зі знаків Зодіаку пощастить у другій половині березня / фото depositphotos.com

У березні 2023 року дуже багато астрологічних подій, які позитивно впливають на життя людини. Юпітер і Венера, які є індикаторами багатства і процвітання в астрології, знаходяться в правильному положенні. У другій половині місяця вони допоможуть двом знакам Зодіаку «озолотитися». Розповідаємо, хто стане щасливчиком. 

Телець

Тельці зможуть «закрити» давно хвилюючі питання, пов’язані з грошима. Зірки кажуть, що у них у другій половині березня з’явиться кругленька сума грошей, але джерело буде дуже непередбачуваним. Надходження буде одноразовим, але його буде достатньо, щоб вирішити проблеми, що накопичилися на тлі нестачі ресурсів. 

Також Тельцям можуть зробити хорошу знижку на послуги, якими вони захочуть скористатися. 

Зірки радять відповідально підійти до розподілу тієї суми, яку Тельці отримають під кінець місяця, щоб прихід коштів був максимально корисним і відчутним. 

Лев

Березень для Левів буде дуже продуктивним, але в той же час неймовірно завантаженим. Леви не знатимуть де знайти час на себе, сім’ю і друзів, але їх щедро винагородять за старання. 

Астрологи стверджують, що в другій половині місяця у представників даного знака Зодіаку можуть бути вигідні покупки. Йдеться про великі придбання — акції, нерухомість, транспортні засоби і т.п. Або на них може чекати якийсь цінний подарунок від людини, яка намагається завоювати їхнє серце. 

Також можуть бути успішні судові рішення, згідно з якими Левам зобов’яжуть виплатити якісь гроші, або їм може надійти грошова допомога від держави.

«Буде м’ясорубка»: астролог налякала прогнозом на весну 2023 Астролог Яна Тимощук: Росія готує дуже багато пасток. Тому березень – не найкращий час для нашого наступу на Крим Астролог назвала рік закінчення війни в Україні

Нагадаємо, спадний місяць в березні принесе серйозні проблеми цим знакам Зодіаку.

Джерело

Новости Крыма