Гіркін порівняв «шанс» РФ виграти війну з фінальною битвою Наполеона (відео)

Російський терорист заявив, що «СВО» в Україні — програна і підказав окупантам скористатися тактикою французького полководця.

Терорист Гіркін заявив, що окупанти можуть виграти війну з Україною за рахунок тактики Наполеона / REUTERS

Російський терорист Ігор Гіркін-Стрєлков констатував, що окупанти програли «СВО» в Україні, але ще можуть спробувати виграти війну, скориставшись тактикою Наполеона Бонапарта.

При спілкуванні з главою «Національного конгресу татар Москви» Рустемом Ямалєєвим Гіркін привів в приклад битву французького полководця при Маренго (військова кампанія Наполеона в Італії 1800-х років).

«На травень поточного року я говорив, якщо до травня не будуть вжиті необхідні заходи, то ми цю війну програємо. Ми вже в липні — заходи не прийняті — мобілізації не відбувається. Скажімо так, у нас є зараз шанс повторити битву при Маренго… Коли першу частину Наполеон в мотлох програв, але потім взяв і другу частину виграв. Ми в принципі «СВО» програли, але шанс виграти війну — є», — оголосив терорист.

Він заявив, що для цього окупанти зобов’язані почати воювати «по-справжньому». Запалу «патріотизму» для перемоги над Києвом — мало, вважає Гіркін.

При цьому терорист вказав, що наразі Кремль розраховує на «компромісні домовленості» з Україною про мир і нічим не допомагає армії. 

Гіркін порівняв «шанс» РФ виграти війну в Україні з битвою при МаренгоБитва при Маренго — що потрібно знати

Битва при Маренго — фінальна битва, яку провів французький полководець Наполеон Бонапарт з армією Австрії 14 червня 1800 року в рамках другої італійської кампанії. Битва закінчилася перемогою Наполеона й капітуляцією сил Австрії з Італії, хоча, спочатку розташування сил і перші маневри на полі бою з боку Франції вважалися програшними.

У Санкт-Петербурзі спалахнула потужна пожежа: вогонь охопив величезну площу (відео) Екс-співробітник КДБ вказав на момент, коли Путін визнав існування своїх двійників Медведєв пригрозив потрійним ударом по АЕС України через спробу «ядерного теракту» Деструктивний курс: Лавров наїхав на главу МЗС Туреччини через повернення «Азовців»

Гіркін заявив, про одержимість засновника ПВК «Вагнер»

Нагадаємо, що в спільному ефірі з Ямалєєвим терорист також заявив, що засновник ПВК «Вагнер» Євген Пригожин одержимий бісами. Гіркін вказав, що у нього є 100% впевненість в тому, що Пригожин пов’язаний з окультними силами.

Він вказав, що ватажок «вагнерівців» — психопат, садист й просто «страшна людина». Термін його життя складно спрогнозувати через потойбічних помічників, попередив Гіркін.

Джерело

Новости Крыма