Фінал Євробачення-2023: онлайн-трансляція

У Ліверпулі відбувається гранд-фінал. Український гурт виступає під номером 19. УНІАН веде текстову трансляцію.

Представники України на Євробаченні-2023 / instagram.com/tvorchi_official

У Ліверпулі розпочався гранд-фінал Євробачення-2023. УНIАН веде текстову трансляцію.

22:58 Дев’ятою на сцену вийшла Loreen, якій пророкують цьогорічну перемогу. У 2012 році вона вже перемагала в Євробаченні. Подивимося, чи вийде зробити це вдруге.

22:52 Учасниця під номером 8 – Blanca Paloma з Іспанії. Вона любить поєднувати традиційну музику з авангардною та сучасною поп-музикою. Її конкурсна композиція наповнена традиційними іспанськими мотивами.

22:47 На сцену вийшов Andrew Lambrou, який представляє Кіпр. У п’ять років хлопець виграв свій перший вокальний конкурс, а сьогодні націлений на перше місце! Побачимо, чи вдасться йому оминути головних конкурентів.

22:41 Шостою виступає 35-річна La Zarra із Франції. З дитинства вона захоплювалася модою та музикою, мріючи стати «французькою дівою». Кар’єра La Zarra почалася з того, що вона випадково заспівала у караоке. На той час у залі опинився продюсер, який помітив дівчину і запропонував їй записати пісню. Вже за кілька тижнів вийшов її перший альбом!

22:37 П’ятим на сцені з’явився представник Сербії Luke Black. Якось він написав пісню «Samo Mi Se Spava». Тоді хлопець навіть подумати не міг, що за її допомогою підкорюватиме сцену Євробачення.

Luke Black, Сербія

22:33 Під номером 4 на сцені Польща! Цього року країну представляє молода співачка Blanka із запальною композицією «Solo». Свою першу пісню артистка написала в 13 років, так що, попри молодість, має величезний музичний досвід. До речі, незадовго до початку гранд-фіналу TVORCHI записали відео з Blanka, де по-дружньому побажали одне одному перемоги!

Blanka, Польща

22:29 Третім на сцену вийшов Remo Forrer зі Швейцарії. У 2020 році він здобув перемогу на «Голосі» у Швейцарії і прокинувся знаменитим. За допомогою свого таланту намагається просувати суспільно важливі ідеї.

Remo Forrer, Швейцарія

22:25 Другою виступила гламурна Mimicat із Португалії. Свою першу пісню вона записала 30 років тому – тоді дівчинці було лише 9 років! Безліч композицій Mimicat стали саундтреками мильних опер. 2001 року вона вже намагалася потрапити на Євробачення, але посіла лише третє місце у Нацвідборі.

Mimicat, Португалія

22:20 Першими на сцену вийшли Teya & Salena з Австрії. Дівчата вже намагалися пробитися на головну сцену Європи, але лише 2023 року їм це вдалося.

Teya & Salena, Австрія

22:15 На сцені чудові ведучі, серед яких — українка Юлія Саніна.

Ведучі Євробачення вийшли на сцену / скріншот

22:04 Відкриває вечір гурт Kalush Orchestra, який переміг у 2022 році.

Kalush Orchestra / скріншот

22:00 Почалося! Бажаємо успіхів усім учасникам, а особливо українській групі TVORCHI.

Прямий ефір можна подивитися на наступних майданчиках:

  • Офіційний Facebook-профіль Євробачення;
  • сайт Суспільне Культура;
  • сайт Суспільне Євробачення;
  • YouTube-канал Євробачення Україна;
  • YouTube-канал пісенного конкурсу Євробачення;
  •  додаток «Дія». 

Також подивитися «Євробачення-2023» можна на платформі Київстар ТВ у хорошій якості. 

УНІАН вестиме текстову трансляцію заходу.

Кому пророкують перемогу на Євробаченні

Букмекери впевнені, що цього року на Євробаченні переможе представниця Швеції Loreen, яка раніше вже перемагала в конкурсі. 

На друге місце вони поставили Käärijä з Фінляндії, який вразив глядачів своєю нестримністю.

І на третьому місці може опинитися дует TVORCHI. Представники України виконають у фіналі пісню Heart of steel. Артисти раніше заявляли, що в конкурсі беруть участь не стільки заради перемоги, скільки заради того, щоб показати звучання нової української музики всьому світу.

Джерело

Новости Крыма