Фанати Путіна в Білому домі відступають під тиском української дипломатії, — Піонтковський

За останні два місяці відбулися зміни в адміністрації Байдена, заявив політолог.

Андрій Піонтковський розповів про успіхи української дипломатії в США / фото REUTERS

Українська дипломатія тисне на прихильників російського диктатора Володимира Путіна, які сидять в адміністрації президента США Джо Байдена.

Як заявив політолог Андрій Піонтковський в ефірі Еспресо, після повернення Конгресу з канікул будуть слухання про таємні переговори сенатора Ліндсі Ґрема в Москві.

«Новий наратив: звісно, ця фаза наступу не вирішить повністю питання повного визволення окупованих територій, тому що нема авіації, — це визнає New York Times. І не тому, що українці погані. Раніше наратив був який — ми їм надали все необхідне, пам’ятаєте цю фразу? Ні, зараз кажуть — це певний переворот всередині американської адміністрації, тому що останні два місяці було повне домінування групи любителів путінської влади. Зараз вони змушені відступати, і це велика перемога української дипломатії й тих чудових українських штірліців, які видобули протоколи тих переговорів й оприлюднили їх», — сказав експерт.

У США сприйняли з розумінням критику Зеленського щодо рішень НАТО — Держдеп Сумніви та двозначності прибрано, Україна буде в НАТО — Зеленський Посол України в США про ракети ATACMS: «Немає непереборних червоних ліній» У Конгресі США створили резолюцію з вимогою негайно передати Києву ракети ATACMSТаємні переговори США і Росії

Як інформували ЗМІ, група колишніх високопоставлених співробітників служби національної безпеки США провела секретні переговори з відомими росіянами, які були близькі до Кремля, а також з високопоставленим дипломатом. Метою зустрічей було закласти основу для потенційних переговорів про припинення війни в Україні.

Водночас президент Байден не давав свого дозволу на таємні зустрічі між представниками національної безпеки США і міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим.

Джерело

Новости Крыма