Експерт розповів про роль Суровікіна в заколоті Пригожина (відео)

Експерт вважає, що Пригожин почав заколот проти волі Суровікіна.

Суровікін знав про цей путч і він брав участь у розробці його плану / скріншот

Письменник і політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, що сталося з російським генералом Суровікіним, і як він пов’язаний з заколотом Євгена Пригожина.

«Я думаю, що дійсно правда в тому, що праві західні ЗМІ, які пишуть, що Суровікін знав про цей путч і що він брав участь у розробці його плану. Думаю, що Пригожин і Суровики дійсно разом розробляли план. Ну ще якісь люди різні. Але я думаю, що він був проти, тобто розробляємо-розробляємо, але не вважав, що зараз треба починати, що зараз невідповідний час, не готові, ще що повинні бути такі політичні вимоги. Тобто, як військовий, він розробляв цю операцію, але як політик і людина він був проти того, щоб починати зараз або щоб виходити з такими вимогами», — сказав він в ефірі.

Експерт вважає, що Пригожин почав заколот проти волі Суровікіна.

«Тому знаю, що почалося власне і вийшов зі своїм роликом перший і першим підняв в повітря літаки і вертольоти, щоб чинити опір, коли всі інші розбіглися. Я думаю, що працювали на пару, але не домовилися. Я схиляюся до того, що дадуть йому другу медальку, тому що льотчики літали і «героїчно» загинули. Значить вважається, що Суровікін теж героїчно командував і героїчно намагався чинити опір. Тому може бути зараз якісь розмови на всяких Луб’янках ведуться, але в кінці витягнуть його за вуха в телевізор. Ми побачимо цього Суровікіна, нікуди від нас цей «герой війни», як мені здається, не дінеться», — додав він.

Ситуація з Суровікіним — деталі

Під час заколоту Пригожина генерал Сергій Суровікін міг знати про плани Пригожина влаштувати заколот. І на наступний день після спроби заколоту, тобто 25 червня його нібито затримали і відправили в СІЗО «Лефортово». Також була інформація, що Суровікіна не заарештували, а лише допитали і відпустили.

ЗМІ пишуть, що Суровікін був таємним високопоставленим членом приватної військової компанії «Вагнера», якою керує Євген Пригожин.

Джерело

Новости Крыма