Експерт розповів, як Кадиров готує Чечню до життя без Росії (відео)

Піонтковський зазначив, що Чечня де-факто незалежна, але це все тримається на особистій унії Путіна і Кадирова.

Кадиров вже живе ментально в постпутінській поствоєнній Росії / фото t.me/RKadyrov_95

Публіцист і політолог Андрій Піонтковський заявив, що глава Чечні Рамзан Кадиров вже ментально знаходиться в постпутінській Росії і його вже можна викреслити з «російського управління». 

«Нікуди кадировці після заколоту Пригожина не підуть. Кадиров вже живе ментально в постпутінській поствоєнній Росії і армію створює для захисту своєї держави. У нього завдання і чим він відрізняється від інших творців ПВК в Росії. Імперіалістична війна переростає не в громадянську, а мафіозну і ПВК створюються для майбутньої боротьби за владу, за величезну власність, яка залишиться безхазяйною після поразки і відходу путінських посіпак. Боротьба полягає в меті відстояти незалежність Чечні», — сказав він в ефірі.

Піонтковський зазначив, що Чечня де-факто незалежна, але це все тримається на особистій унії Путіна і Кадирова.

«Путін платить як то, хто програв по суті в другій Чеченській війні, величезні мільярди доларів. А Кадиров за це демонструє формальну лояльність Москві і навіть погодився брати участь частково ось у цій імперіалістичній авантюрі в Україні. З відходом Путіна, а силовики всі ненавидять Кадирова, і він розуміє що вони спробують підкорити Чечню як якусь компенсацію за програш війни в Україні. Він готується саме до цієї війни. З російського управління його вже можна викинути, він зайнятий питаннями збереження незалежності Чечні. Крім того, у Чечні і у нього маса ворогів: дуже багато людей не були згодні з цим його пактом з Путіним. Всі проблеми Кадирова зараз пов’язані з Чечнею, а з цим палаючим поїздом він вже зв’язуватися не хоче», — додав політолог.

Ситуація з Кадировим-деталі

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що якщо одного разу хтось на кшталт ватажка російської приватної військової компанії «Вагнер» Євгена Пригожина або глави Чечні Рамзана Кадирова пройде маршем прямо в Кремль, то не варто дивуватися.

Глава Чечні Рамзан Кадиров, чиї підрозділи були відправлені в Ростов на придушення заколоту ПВК «Вагнер», висловився про те, що трапилося, а також знайшов пояснення заколоту Пригожина. 

Джерело

Новости Крыма