Екс -«холостяк» Макацарія виступив проти росіян у Грузії: «Зомбована частина населення»

Він вважає, що багато громадян РФ, які втекли до Грузії, все одно намагаються виправдовувати путінський режим.

Макацарія вважає, що росіянам не можна дозволяти будувати бізнес в Грузії / фото instagram продюсера

Головний герой шостого сезону українського шоу «Холостяк» Іраклі Макацарія, який разом зі своєю родиною мешкає у Грузії, висловився про росіян. Він зазначив, що в нього є знайомі з громадянством РФ, проте всі вони за Україну і проти війни.

«Я думаю, що відношення до російської нації докорінно змінилося. Пояснення про те, чому це сталося, не потрібні. У мене є знайомі, нормальні люди, у яких є російський паспорт. Але у спілкуванні вони повністю підтримують Україну, повністю не підтримують те, що робить Путін і вся зграя», — розповів Макацарія в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Однак екс -«холостяк» зауважив, що велика частина росіян, які втекли до Грузії на тлі війни, все одно підтримує путінський режим. Макацарія виступає проти того, щоб ці люди могли будувати бізнес і заробляти за межами РФ.

«Величезна частина населення, яке ми бачимо, це зомбована частина, яка приносить свої аргументи і якось намагається все виправдати. Я все одно негативно ставлюся до того потоку людей, який сюди заходить. І мені б хотілося, щоб це якось або регулювалися, або у них не було можливості в Грузії починати бізнес, займатися комерційною діяльністю», — заявив він.

Иракли Макацария о россиянах в Грузии Санта Дімопулос похвалилася «лакшері-відпочинком» з колишньою дружиною олігарха з РФ (фото) Дмитро Нагієв розлютив росіян усього лише однією фразою «Де Пугачова?»: Галкін «засвітився» у гостях в іншої жінки (відео)Хто такий Іраклі Макацарія

Грузинському продюсеру 38 років. Він знімався в українському реаліті «Холостяк». У фіналі Макацарія обрав модель Олену Лесик, але вони швидко розійшлися.

Влітку 2022 року продюсер одружився. Його обраницею стала Ліза Чичуа, яка молодша за нього на 17 років. У липні цього року стало відомо, що Макацарія вперше став батьком.

Джерело

Новости Крыма