Екс-депутат Держдуми РФ назвав ім’я тримача «общака» у Путіна

Найближчим другом лідера росіян є олігарх, поділився колишній депутат.

Ілля Пономарьов назвав ім’я тримача «общака» у Володимира Путіна / фото ua.depositphotos.com

Колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов повідомив, що найбільший вплив на російського диктатора Володимира Путіна має його друг — олігарх Юрій Ковальчук.

Головний редактор видання «Гордон» Олеся Бацма під час інтерв’ю запитала у Пономарьова, хто тримач «общака» у Путіна, і отримала таку відповідь: «Ковальчук». За словами екс-депутата, цей олігарх зараз найближчий друг лідера росіян.

«Ця ось роль — тримача общака, важлива тим, що ця людина має бути досить нейтральною. Він… не має на цьому заробляти безпосередньо. Тобто він має бути рівновіддалений, він не має ні з ким бути у конкурентному становищі… тому… банк «Росія», який є, власне, інституацілізацією того самого общака,… він не стільки бізнес-центр, скільки саме гарант збереження грошей… цього саммого угруповання…», — розповів співрозмовник.

У день заколоту Пригожина Путін покинув Москву і відпочивав на яхті олігарха — журналіст Перед «доленосним» виступом Путіна в Кремлі стався кривавий інцидент — ЗМІ

Цікаві новини про Путіна — сьогодні це варто знати

На початку 2016 року було оприлюднено розслідування, проведене журналістами британського телеканалу ВВС, у якому йшлося, що Володимир Путін є найбагатшою людиною на території Європи. За відомостями журналістів, статки диктатора оцінювалися у 40 млрд доларів.

Варто зазначити, що різні експерти назвали російську владу організованою злочинною групою.

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд Гааги видав ордер на арешт Володимира Путіна, правда, не за фінансові злочини. Лідера росіян звинуватили у причетності до незаконної депортації дітей з України.

Довідка УНІАН. Банк «Росія» був створений 27 червня 1990 року у рідному місті Володимира Путіна Санкт-Петербурзі, який тоді ще називався Ленінград. Банк нібито є комерційною кредитною організацією без державної участі у структурі власності. За офіційними відомостями, Юрій Ковальчук — найбільший акціонер банку.

Джерело

Новости Крыма