Дрони-камікадзе атакували станцію перекачування нафти в Псковській області

Щонайменше два дрони рано вранці вибухнули поруч з нафтопроводом на північному заході РФ.

Невідомі дрони атакували об’єкт «Транснафти» / фото REUTERS (ілюстративне)

У Псковській області Росії невідомий безпілотник атакував інфраструктуру нафтопроводу. Про це повідомив губернатор регіону Михайло Вєдьорніков.

«Сьогодні рано вранці в результаті вибуху пошкоджено адміністративну споруду нафтопроводу поблизу сел. Літвіново Нєвєльського району. Постраждалих немає», — написав він у своєму телеграм.

Пізніше Вєдьорніков уточнив, що будівлю атакували відразу два безпілотника. За даними телеграм-каналу «База», близько пів на п’яту ранку атаки зазнала перекачувальна станція «Транснафти», пошкоджено фасади та шибки трьох адміністративних будівель.

Слід зазначити, що від вказаного села до українського кордону по прямій майже 500 кілометрів – якщо міряти за коротким маршрутом через Білорусь. Якщо робити «гак» в обхід Білорусі, то ще далі.

Події в Росії — останні новини

Сьогодні в РФ заявили про атаку безпілотника на будівлю МВС в селищі Майське Бєлгородської області. За попередніми даними, БПЛА скинув вибуховий пристрій на будівлю відділу з питань міграції. 

А днем раніше сталася ціла серія загадкових подій, в ході яких атак невідомих повітряних об’єктів зазнали будівля «Газпрому» під Бєлгородом, «будівля МТС» в Краснодарі і військовий аеродром під Ростовом.

Джерело

Новости Крыма