Дочка Фреймут блиснула недитячими формами в сексуальній сукні: мама відреагувала

Злата Мітчелл відсвяткувала своє 17-річчя.

Дочка Ольги Фреймут Злата Мітчелл / Фото — instagram.com

Старша дочка Ольги Фреймут Злата Мітчелл 17 лютого відсвяткувала своє 17-річчя. На честь цього вона опублікувала кілька фото у своєму блозі. На них дівчинка позує в сірій обтислій сукні та чорному плащі на тлі дороги вночі. Судячи з геолокації, знімок був зроблений у Лос-Анджелесі, де зараз перебуває Злата. 

«Ще один рік створення реальності й виконання її по-своєму!» — написала Злата. 

Злата Мітчелл у Лос-Анджелесі / фото instagram.com/zlata_mitchell/

У коментарях можна знайти не тільки привітання від підписників, але і повідомлення від зіркової мами. Ось що написала Ольга Фреймут:

«Моя гордість, донечко, з днем народження! Унікальна, бунтарська, сильна і красива! Люблю безмежно». 

Ольга Фреймут також окремо привітала Злату у своєму блозі, виклавши її фото. 

Фреймут привітала доньку з Днем народження / скріншот

Варто зазначити, що в одному зі своїх інтерв’ю Ольга Фреймут вже відповідала на питання з приводу того, чому її донька Злата не дотримується тих норм моралі й манер, які популяризує її мама. Екс-«ревізорка» відповіла, що не намагається зробити зі Злати копію себе, а дозволяє їй розвивати свою унікальну особистість. 

Їй заздрять мільйони: який вигляд має дружина найкрасивішого в світі араба Каменських красномовно розвіяла чутки про розлучення з Потапом У Росії розповіли про стан Пугачової: «У неї горб, ледве ходить»

Мітчелл, користуючись цим, рано стала самостійною. Вона вже кілька років живе окремо від мами. Зараз перебуває в США, де проходить навчання в приватній школі. Дівчинка веде свій Instagram, а також раніше випустила власну лінійку одягу. 

Звичайно, за відверті фото в блозі  їй нерідко «прилітає» критика, проте дівчинка на це не звертає уваги.

Джерело

Новости Крыма