До парламенту надійшли подання про призначення трьох міністрів

Михайло Федоров знову має стати віце-прем’єр-міністром, але буде розширено перелік сфер, якими він опікуватиметься.

До Ради надійшли подання про призначення трьох міністрів / фото УНІАН

До парламенту надійшли подання про призначення на посади в уряді Оксена Лісового та Олександра Камишіна, а також перепризначення Михайла Федорова. Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«У Верховну Раду України надійшли подання прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про призначення: Михайла Федорова на посаду віце-прем’єр-міністра України з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністра цифрової трансформації України; Оксена Лісового на посаду міністра освіти і науки України; Олександра Камишіна на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості України», – написав він у Telegram.

Водночас на сайті парламенту проекти постанов поки не оприлюднені.

Верховна Рада проголосувала за відставку ще двох міністрів Рада достроково припинила повноваження нардепа від «ЄС» Забродського Зеленський назвав ордер МКС на арешт Путіна «поворотним моментом» (відео)Перестановки в Кабміні: що треба знати

20 березня Верховна Рада проголосувала за відставку Сергія Шкарлета з посади міністра освіти і науки, Павла Рябікіна – з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості України, а Михайла Федорова – з посади віце-прем’єр-міністра України – міністра цифрової трансформації України.

18 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що цього тижня у парламенті планується розгляд питання розширення напрямків відповідальності віце-прем’єр-міністра Федорова. Зокрема, його майбутня посада називатиметься так: віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації України.

Також Шмигаль повідомляв, що замість Рябікіна по посаду глави Мінстратпрому планують призначити колишнього голову правління «Укрзалізниці» Олександра Камишіна.

Джерело

Новости Крыма