«Дивіться на свою дурну ракету»: хоробра бабуся з Херсона «наїхала» на окупантів (відео)

Вона наголосила, що росіяни нізащо не переможуть нас.

Пенсіонерка з Херсона жорстко «наїхала» на окупантів / скриншот

Літня жінка з Херсона записала хоробре відеозвернення до окупантів на тлі ворожої ракети РСЗВ у власному дворі.

Відео зі сміливою бабусею завірусилося в TikTok. На кадрах літня жінка звернулася до російських загарбників, заявивши, що вони ніколи нас не переможуть.

«Ви, козли, думали, що нас переможете? А фігу! Дивіться на свою дурну ракету», – сказала хоробра бабуся окупантам.

Хоробра бабуся з Херсона звернулася до окупантів Прикордонники розповіли, скілька за час війни піймали незаконних втікачів з країни Адвокат пояснив, що зміниться після вручення повісток «на камеру» Відбувся новий обмін полоненими: додому повернули ще 130 захисників (фото, відео) Уряд затвердив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій «Плюсуй українську»: WAW та 1+1 media презентували відео про необхідність боротьби з культурною експансією РФІнші новини про хоробрих українців

Українські пенсіонери рохчулюють всю країну хоробрими вчинками, перебуваючи під окупацією. Зокрема, раніше жителька села Перемога на Київщині «віджала» в російських окупантів цинк з боєприпасами та передала українським захисникам.

Згодом стало відомо, що житель Херсонщини Андрій Грушко викрав ворожий «УРАЛ», щоб допомогти українським захисникам. Сміливець вкрав військову техніку російських загарбників прямо з-під їхнього носа. Згодом він передав «УРАЛ» воїнам, які захищають його край.

Джерело

Новости Крыма