Димить цілий день: окупанти спалюють мішками документи в Мелітополі

Ворогу передалась паніка місцевого гауляйтера Євгена Балицького, який заявив, що ЗСУ можуть піти в контрнаступ за лічені години.

В Мелітополі в паніці окупанти спалюють мішками документи / facebook.com_GeneralStaff.ua

В Мелітополі в паніці окупанти спалюють мішками документи в приміщенні поліції та вивозять з паспортного столу техніку до Росії.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram. Він заявив, що окупанти «підчищають» за собою майже добу.

«У будівлі окупаційної військової поліції — цілий день мішками палять документи», — повідомив він.

Федоров зазначає, що окупанти поспішно пакують техніку паспортного столу і вивозять у Росію: «У Мелітополі комп’ютери і сервери окупаційного паспортного столу взяли безстрокову відпустку. За ними і самі колаборанти-працівники — керівництво попрощалося з ними назавжди», — пожартував він з приводу паніки окупантів і колаборантів, які бояться українського контрнаступу. 

При цьому зазначає, що деякі документи спалюють до тла. Також сьогодні у мелітопольській лікарні інтенсивних методів лікування терміновий вечірній зліт «керівництва», де обговорюють хто вже встиг втекти.

Готовий забрати Бахмут: Кадиров відреагував на плач Пригожина Жінку вбило на очах у сина: поліцейські показали надскладну евакуацію з Бахмута (відео) Авіація Сил оборони «подарувала» окупантам незабутні враження: ворог втратив чимало Українські військові за добу відбили понад 30 атак: де точаться найважчі бої

Гауляйтер Запорізької області «чекає» контрнаступу ЗСУ

Як відомо, гауляйтер, так званий «керівник» окупованих територій  Запорізької області Євген Балицький запанікував через контрнаступ ЗСУ й заявив, що українська армія може початися діяти в лічені години.

Він зазначає, що контрнаступ ЗСУ може відбутися вже днями або й в найближчі години. За словами Балицького, відповідну інформацію він отримав за підсумками розвідки дронами. 

Джерело

Новости Крыма