Цілі Путіна у війні змінилися: Подоляк розкрив новий план агресора

Знищення України залишилося нездійсненною мрією Путіна, тепер є цілі важливіші.

Подоляк розповів, чого зараз домагається Путін / фото УНІАН

Володимир Путін переглянув свої цілі у війні проти України. Але історична роль України залишається незмінною — припинити існування Росії, як агресивної загарбницької держави. Таку думку висловив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

«Росія завжди «продавала» експансію. Для Росії цей історичний проміжок часу закінчується. Я б сказав, що ось ця війна – це війна Росії за спробу залишитися (в нинішньому експансіоністському вигляді – УНІАН). Звідси ось ці істеричні крики про багатополярний світ», — говорить він.

Говорячи про цілі війни, які Путін заявляв на початку вторгнення, Подоляк висловив думку, що всі вони були фікцією. За словами радника глави ОП, єдиною реальною метою було знищення української держави, попутно вбивши якомога більше українців.

«Тому у нас немає опції домовитися з людиною, яка прийшла вас убити. Нинішні цілі змінилися. Зараз мета Путіна — вижити, особисто вижити. А вижити він може, якщо не програє війну. Зараз його зусилля спрямовані на те, щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів. Тобто зафіксувати негайне припинення вогню, зафіксувати нову лінію поділу, зафіксувати окуповані території, затягнути нас в новий «Мінський формат» не для того, щоб обумовити нові правила, а щоб просто «забалакати» війну», – вважає Подоляк.

Закінчення війни в Україні — бачення Зеленського

Напередодні президент України дав прес-конференцію українським і закордонним ЗМІ, в ході якої зокрема розповів про своє бачення того, як повинна закінчитися війна. 

Глава держави зазначив, що завдання — звільнити всі українські території, зокрема Крим і Донбас. Україна не піде на відмову від своїх територій в обмін на будь-які обіцянки, в тому числі на прийом до НАТО.

При цьому Зеленський не виключив, що наступний День Незалежності теж відзначатиметься в умовах війни.

Джерело

Новости Крыма