Чому РФ не пішла на масований ракетний удар 24 лютого: генерал дав відповідь

За його словами, було щонайменше дві значні причини, чому РФ відмовилася від ракетного терору в цю сакральну дату.

Генерал пояснив, чому РФ не вдарила ракетами по Україні 24 лютого / Міноборони Російської Федерації / Facebook

Росія не пішла на масований ракетний удар по Україні 24 лютого через щонайменше дві причини.

Як повідомив військовий експерт та генерал-лейтенант Ігор Романенко в коментарі «24 каналу», першою причиною стали обмежені можливості окупантів щодо ракет і дронів-камікадзе іранського виробництва, а другою — військово-політичні обставини.

«Росіяни, можливо, могли б набрати кількість ударних ракетних елементів на атаку середнього рівня, але це не спрацювало ще через військово-політичні обставини», – сказав Романенко.

Окремо Романенко згадав про «мирний план» Китаю щодо завершення війни в Україні, оприлюднення якого сталося 24 лютого. На його переконання, Москва у цьому «плані», тому масований удар по Україні був би недоречним цього дня мав би дивний вигляд.  

Росія окупувала 1877 українських населених пунктів — Зеленський У Генштабі доповіли про нову «бавовну» на складах та базах окупантів Росіяни провалили низку наступів: дані Генштабу «Силовиків ДНР» чекають масові чистки: Генштаб назвав причину «До фронту не доїхали»: Гіркін заявив, що ЗСУ «відлупюпцювали» дві російські бригадиРакетний терор РФ: прогнози

Напередодні річниці повномасштабної війни українські військові, розвідники та експерти не виключали, що Росія вдастся до ракетних ударів по мирних містах. Однак станом на вечір 24 лютого окупанти мовчать, хоч доба ще не закінчена.

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов напередодні прогнозував, що росіяни готують «невеликий ракетний удар». Він зазначив, що Росія може скомбінувати удари «Шахедами» й ракетами, але це вже не нові методи.

Водночас речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат припускав, що ворог може змінити плани, побачивши нашу особливо ретельну підготовку до різних сценаріїв на 24 лютого. На щастя, масованих ударів так і сталося.

Джерело

Новости Крыма