Чим підгодувати молоду грушу в серпні: щедрий урожай гарантований

Чим підгодувати грушу під час дозрівання плодів, щоб забезпечити їй здоровий ріст та багатий урожай? Це питання важливе для кожного садівника.

Чим підгодувати грушу в серпні місяці — правила та поради / фото ua.depositphotos.com

Літні турботи про груші — ключ до рясного врожаю та смачних плодів. Як підгодувати грушу, щоб вона радувала вас соковитими й солодкими плодами? Відповідь на це питання — у виборі правильних добрив та відповідного часу для підгодівлі.

Які добрива любить груша — важливі правила

Серпень — місяць, коли груша готується до дозрівання плодів. Важливо знати, чим підгодувати грушу під час плодоношення, щоб забезпечити їй оптимальні умови для дозрівання. 

Отже, одним з важливих кроків є вибір правильної підкормки, що містить мікроелементи та вітаміни. Це допоможе посилити імунітет дерева й захистити його від шкідників.

Важливо надати дереву комплексний набір поживних речовин, що включає азот, фосфор та калій. Однак, коли справа доходить до молодих дерев, особливо в серпні, вибір добрив стає ще більш важливим. Рекомендується добриво, багате фосфором, щоб сприяти розвитку коренів і підготувати дерево до зими.

У серпні грушу слід підгодувати сульфатом калію і суперфосфатом. Для цього розведіть 1,5 ст.л. засобу в 10 літрах води.

Порада. Таке добриво можна використовувати і для обробки яблунь.

Городники поділилися досвідом, що можна посадити в серпні: запишіть собі Місячний посівний календар на серпень 2023 року: що робити в саду і на городі Чому з’являється парша на картоплі: як позбутися за один раз

Не забудьте і про деревну золу — груші її дуже люблять. Просто додайте 500 грамів золи на 10 літрів води і полийте дерево. 

Порада. Якщо вам не хочеться возитися з розчином золи, то можна використовувати її і в сухому вигляді — так теж буде позитивний результат.

Раніше УНІАН розповідав, чим підгодувати троянди в липні, щоб сад став квітучим.

Тепер ви знаєте, чим обробити грушу в серпні, щоб вона порадувала вас королівським урожаєм.

Джерело

Новости Крыма