Череватий: «Вагнер» буде розбито в Бахмуті до кінця

Росіяни вже у паніці прораховують майбутні дії ЗСУ, але кількість версій ще більше їх плутає.

«Вагнер» буде знищено до кінця — Череватий / Фото: Костянтин і Влада Ліберови

Українські практично розбили ПВК «Вагнер» у Бахмуті. Втім, зовсім невдовзі найманців Пригожина чекає остаточний розгром.

Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону. За його прогнозом, «Вагнер» буде до кінця знищено у Бахмуті.

«Хай вони (окупанти в Бахмуті, — ред.) відчувають постійну загрозу. Чи ми їх оточимо зараз, чи трошки згодом, але те угрупування буде розбите до кінця», — заявив Череватий.

За його словами, ЗСУ відтісняють ворога на підступах до Бахмута. Тим часом «Вагнеру» вже завдано непоправних втрат.

«Непоправні втрати вже завдані ПВК «Вагнера». Попри те, що у нас там немає чисельної переваги над ворогом та переваги у снарядах, ми завдяки навченості та військовій кмітливості намагаємось відтісняти ворога і він це розуміє, і цим покликані їхні заяви… А де будуть головні удари, хай думають і хай переживають. Ми бачимо дуже добре їх наміри, як вони підтягують сили, але на кожну їх дію і нас є варіанти рішень», — додав Череватий.

Окупанти придумали, як загнати в свою армію населення захопленого півдня ЗСУ продовжують утримувати Бахмут, на деяких ділянках є просування — Череватий Бої за Бахмут тривають: стало відомо про ситуацію у «гарячих» точках Пригожин постібав іменинника Шойгу та «відзначився» іронічним подарунком Маріупольські колаборанти відродили піонеріюБої за Бахмут — що відбувається у місті зараз

Вчора, 20 травня, ватажок ПВК «Вагнер» Євген Пригожин заявив про повне захоплення міста Бахмут. Сьогодні про це відзвітувало міноборони ворога. Втім, у Міністерстві оборони України заперечили втрату міста. Заступниця голови міністра оборони Ганна Маляр наголосила, що ситуація у місті критична і тривають важкі бої. 

Під час брифінгу в Японії президент України Володимир Зеленський також заперечив захоплення Бахмута, зазначивши, що українські військові перебувають у місті.

Ввечері у Міноборони заявили, що, попри шалені спроби ворога взяти Бахмут під свій повний контроль, наші оборонці просунулись на деяких ділянках. Зокрема, за останню добу наші захисники мали просування у районі 200 метрів.

Джерело

Новости Крыма