Британія скоротила обсяг тренувань для українських військових на військовій базі в Кенті після скарг сусідів

Після скарг на шум від тренувань, британська підготовка українських військових зменшилася.

Після скарг на шум від тренувань, британська підготовка українських військових зменшилася (УНІАН)

Міністерство оборони Великої Британії було змушене скоротити на третину тренування для українських військових на полігоні Лідд поблизу Дандженесса через обурення місцевих мешканців від вибухів та диму, повідомляє The Times

Мешканці подали «кілька листів» до міської ради Лідд, вимагаючи прийняти заходи. Після отримання скарг Міністерство оборони погодилося обмежити шум та зменшити тренування на 30 відсотків. Лейтенант-колонель Марк Пауелл, командир бази, сказав, що він бажає підтримувати міцні відносини з «хорошими людьми Лідд».

Алан Смарт, 63 роки, який жив поруч зі стрілковим полігоном, закликав закрити цю військову базу, яка існує вже 150 років. «Я говорю, закрийте її. Вибухи дуже голосні. Вони роблять вікна трястися. Це морока — я ненавиджу жити тут, але проблема в тому, що ми орендуємо», сказав він.

Вівіан Форд, 69 років, і її чоловік Террі, 66 років, які живуть напроти військового навчального табору Лідд вже сім років, сказали, що вибухи відчуваються в їх будинку.

«Коли ви постійно чуєте ‘бум-бум’, ви думаєте: ‘Але я не можу зачинити вікна, мені потрібен повітря'», — сказала вона. «Коли вони вибухають, вони дійсно відчутні в будинку. Одного дня я писала лист, і я випустила ручку через те, що відбулося дуже гучно».

«Але це не постійно, і я звикла до цього. Воно не робить наше життя невиносним».

Українські сили борються, крок за кроком, за визволення окупованих територій через сотні миль важко мінованих російських оборонних рубежів.

З початку війни Велика Британія приймала 17 000 членів українських збройних сил у рамках операції «Інтерфлекс». Більшість з них пройшли стандартний п’ятитижневий інтенсивний навчальний курс, але інших навчали певним видам бойової діяльності.

Королівські морські піхотинці навчили 900 українських командос амфібійним нападам, підсилюючи зусилля Києва запускати рейди через річку Дніпро на окуповану російську територію, а також британські військові навчили українських екіпажів керувати танками Challenger 2.

Хоча тренування на полігоні Лідд роздратовували деяких мешканців, інші висловили вдячність українським воїнам за їхню відвагу. Джун Бомон, 80 років, живе всього метрів від військової бази протягом 35 років і чує постріли через свої подвійні склопакети.

«Якщо ви купуєте будинок або переїжджаєте біля військового табору, чого ви очікуєте? Тихості?», — вона сказала. «

Вони захищають країну. Немає сенсу висилати людей, які не навчені і не можуть витримати вибухи або вогонь. Це не постійний шум, він розподілений. Їм десь потрібно навчатися, і вони були тут до будинків».

Речник Міністерства оборони сказав: «Полігон Лідд проводить важливі навчання з початку 1900-х років, і в останній час було зменшено рівень навчань. У нас є надійні процедури моніторингу, щоб забезпечити, щоб шум залишався в межах встановлених лімітів для місцевої громади, хоча вплив шуму може залежати від напрямку вітру та погодних умов».

Джерело

Новости Крыма