Бої за Бахмут: російський наступ сповільнився майже до повної зупинки — експерт

Експерт зазначив, що бої в Бахмуті тривають у міській забудові.

Згурець оцінив обстановку в Бахмуті / фото ua.depositphotos.com

Військовий експерт Сергій Згурець вважає, що наступ російських окупантів на околицях Бахмута Донецької області сповільнився до повної зупинки чи майже до повної. Російські війська зосередилися на менших ділянках фронту.

«Вважаю, що це результат виснаження ворожих сил. Незрозуміло, чи є у ворога достатньо резервів і техніки, щоб відновити динаміку. Є наші контратаки й закріплення у напрямку Кліщіївки. Шляхи забезпечення міста працюють», – написав він у своїй колонці для «Еспресо».

Експерт зазначив, що бої в Бахмуті тривають у міській забудові.

«Ворог намагається протискатися з півночі, півдня та заходу, але без особливого ентузіазму. У Бахмуті бойові дії тривають на трьох основних напрямках. У північній частині, навколо заводу й у самому заводі «Азот», на півдні по вулиці Корсунського, а також в районі вулиці Маріупольська. Працює артилерія, діють наші снайпери. Також працює бронетехніка, хоча досить обмежено», – додав Згурець. 

Уже найближчими місяцями українська армія може бути активніша на передовій — Зеленський Співвідношення сягає 1 до 10: у Міноборони розповіли про втрати на Донбасі Знищили майже в нуль: росіяни запустили ракетою по дитячому садку в Авдіївці (фото) У Великобританії назвали кількість ліквідованих або поранених російських окупантівБої за Бахмут

29 березня в Генеральному штабі ЗСУ заявили, що російські окупаційні війська продовжують штурмувати Бахмут на Донеччині. Ворог має частковий успіх. Проте українські військові тримають оборону.

Успіхи українських Сил оборони оцінили в британській розвідці. Зазначається, що наші захисники досягли успіхів у захисті головного шляху постачання міста.

Водночас президент України Володимир Зеленський наголосив, що в разі втрати Бахмута, Росія продасть це не тільки своєму населенню, але й Ірану та Китаю. У такому випадку українська влада зіткнеться з внутрішнім і зовнішнім тиском.

Джерело

Новости Крыма