«Бавовна» процвітає: експерт пояснив часті вибухи на території Росії

Позбавлення противника боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів та інших логістичних засобів є дуже важливим етапом підготовки до майбутнього контрнаступу українських військ.

«Бавовна» в Росії є частиною підготовки до контрнаступу ЗСУ, вважає експерт / фото УНІАН

Військовий експерт, керівник програм безпеки Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Павло Лакійчук заявив, що «бавовна» на військових та інфраструктурних об’єктах на території Росії є дуже важливим етапом підготовки до контрнаступу Збройних сил України. Перед початком операції треба максимально підготувати театр бойових дій. 

«Бавовна» в Росії процвітає, як і обіцяли наші військові та розвідники, що росіянам варто чекати на сюрпризи. Те, що вибухають зараз цистерни на залізниці з пальним, вибухають ємності з пальним у Криму, на Кубані, в інших регіонах Росії, – це дуже позитивний момент напередодні нашого майбутнього контрнаступу. Максимально необхідно підготувати театр військових дій, провести підготовку зони бойових дій до можливої активної оборони, до наступальних дій. І позбавлення противника боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів, інших логістичних засобів – це дуже важливий етап цієї підготовки», – пояснив він в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Експерт також нагадав, що декілька місяців тому в «Укроборонпромі» заявили про проведення випробувань безпілотних літальних апаратів, ударних боєприпасів, що баражують, із дальністю польоту до 1000 км.

«Мабуть, випробування тривають. Мені здається, якби я був представником виробника, то я б уже у військових умовах (випробовував), навіщо на полігоні випробовувати безпілотники? Я б їх випробовував уже в умовах, наближених до реальності», – зазначив він.

Під Бєлгородом безпілотник атакував водонапірну вежу В центрі Москви знову літав безпілотник: здійнявся стовп диму (відео) «Лавров розчехляє глибоку стурбованість»: Гіркін постібав роспроганду через «атаку» на Кремль «Рятівний безпілотник»: в Міноборони пояснили, для чого Росії імітація «атаки» на Кремль»Бавовна» в Росії: останні новини

В Росії заявили, що вночі 3 травня два безпілотники атакували Кремль. В атаці в Москві традиційно звинуватили Україну, зазначивши, що це розцінюють як замах на Путіна. Примітно, що російського диктатора на той час там не було, він нібито працює в Огарьово. 

Крім того, невідомі безпілотники атакували обʼєкти в Брянській та Бєлгородській областях Росії. Вибухи пролунали, зокрема, в районі військового аеродрому, де неексплуатований АН-124 отримав «невеликі пошкодження».

Джерело

Новости Крыма