Бабкін здивував піснею про «зраду»: «Чи не стаємо ми нацією, схожою на стадо?»

У ній артист гнівно звернувся до українців.

У коментарях користувачі критикують Бабкіна / колаж УНІАН, скриншоти

Відомий співак Сергій Бабкін здивував новою піснею «Зрада». У ній артист звернувся до українців у доволі гнівній формі. На тлі скандалів навколо себе Бабкін видав такі слова:

«Не маєш в себе вдома в шафі вишиванку — зрада. Сало й банош не їси, не пʼєш горілку — зрада. Помада така, як у Пугачової Алли — зрада. Нема зради в снарядів, що бʼють по р*сні градом. Малеча дивиться в ютюбі «Смешарики» — зрада. Випало з рота «прошу прощения» — зрада. У тебе «Заметки» в Айфоні, не Нотатки — зрада. Бійцям на передку байдуже — треба или надо».

Також співак насміхався зі «зради» в інших ситуаціях. Він заявив, що люди почали плутатися у термінах.

«А чи не заплуталися ми, рідні, у термінах? А чи не зазираємо таким чином у темряву? Чи не надто забагато сил іде заради зради? Чи не стаємо ми нацією, схожою на стадо?» — йшлося у приспіві нової пісні Бабкіна.

Сергій Бабкін — пісня «Зрада»Реакція мережі

У коментарях користувачі критикують Бабкіна. Вони пишуть:

  • «Колись випадок Бабкіна будуть вивчати у підручниках з маркетингу та піару. У параграфі «Як закопувати себе після того, як вже кільканадцять разів обіср*вся»
  • «Українці не шукають зради, українці відстоюють цінності. Українці володіють інструментом громадянського контролю і впливу. І це працює»
  • «А давай ти не будеш згадувати у своїх виправдовуваннях хлопців «на нулі», окей?».

Скандали навколо Бабкіна — що відомо

Нещодавно Бабкіна захейтили у мережі за поїздку в США. Там він співав, зокрема, російськомовні хіти. Дружина артиста різко відповіла на критику, а згодом стало відомо, що Бабкіна викрили в роботі з росіянами. ЗМІ повідомили, що артист користується послугами громадян країни-агресорки за кордоном.

Джерело

Новости Крыма