Арестович назвав напрямки, де захисники України «відпинали» росіян (відео )

За його словами, поки що немає загрози оточення Бахмута.

Арестович розповів, де захисники України «відпинали» росіян / скріншот

Російські окупанти визнали, що українські військові «відпинали» в Мар’їнці і в районі Авдіївці. В Бахмуті йдуть важкі бої, але ситуація

«На фронті є дві зміни: по-перше, ми в Мар’їнці їх відпинали і вони самі це визнали, по-друге, вони визнали в районі Авдіївки їх трошки посунули на позиції. Що стосується Бахмута, то там важкі бої. Наша сторона застосовує активну оборону, реагує на штурмові дії противника, становище стабільно важке, але контрольоване», — розповів Олексій Арестович.

При цьому він запевнив, що поки загрози оточення міста-фортеці немає, а українські військові вирішують головне завдання.

«Президент Зеленський сказав цікаву річ: «Якщо ми побачимо, що є реальна загроза, то ми відведемо війська». Поки такої загрози немає і війська вирішують основне своє завдання — позбавлення противника здатності наступати, зниження бойового потенціалу. На інших ділянках ведуться бої місцевого значення», — підсумував Арестович.

Ситуація на фронті станом на 6 квітня — що відомо

За минулу добу Збройні Сили України стримали понад 60 атак армії РФ. Епіцентром бойових дій залишаються Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.

При цьому зазначено, що противник завдав три ракетних і 29 авіаційних ударів, здійснив 51 обстріл з реактивних систем залпового вогню.

Джерело

Новости Крыма