Аналоговнєт: експерт показав головну проблему російських БМП (фото)

Російська бронетехніка не має аналогів у світі тому, що є найгіршою з усіх.

Росія втратила величезну кількість БМП / фото facebook.com/usofcom

Російські бойові бронемашини (ББМ) не відповідають сучасним вимогам щодо захисту екіпажу і десанту від снарядів і уламків. Про це заявив військовий аналітик Олександр Коваленко.

У своєму телеграм-каналі експерт опублікував фото бронеплит, пробитих снарядом або уламком. Стверджується, що це бортові бронеплити від російської БМП-3, що «не має аналогів у світі». Перший шар — сталева додаткова броня, другий шар — базова броня зі спеціального алюмінієвого сплаву.

«На озброєнні РОВ немає жодної ББМ яка відповідала б вимогам збереження екіпажу і десанту, прийнятим у світі. Саме тому російські ББМ і не мають аналогів у світі», – прокоментував Коваленко показані знімки.

t.me/zloyodessitt.me/zloyodessitБМП-3 — що відомо про машину

БМП-3 було прийнято на озброєння в самому кінці існування СРСР і тому до 2022 року в армії України було всього кілька цих машин. 

Хоча БМП-3 вважається більш досконалою в порівнянні з БМП-2 і тим більше з БМП-1, одним з головних її недоліків є слабке бронювання, що було підтверджено в ході застосування машини в ряді збройних конфліктів.

За даними моніторингової групи Oryx, в ході повномасштабного вторгнення РФ в Україну окупанти втратили понад 250 БМП-3 з 640 тих, що були на озброєнні РФ в 2021 році. З них понад 60 були захоплені ЗСУ в якості трофеїв. Незадокументовані втрати, ймовірно, значно вищі.

Джерело

Новости Крыма