Актуальна інформація про банки та банківську діяльність на порталі Rates.fm

Інформаційний портал Rates є напрочуд корисним путівником, де в режимі реального часу кожен відвідувач може віднайти інформацію щодо курсу іноземних валют по відношенню до гривні чи валютних пар, яка може знадобитися в будь-який момент як резидентам України, які вирішили придбати автомобіль, житлову або комерційну нерухомість, так і іноземним громадянам, які перебувають в Україні в бізнесових справах чи в пошуках нових вражень. Крім того, на сторінках інформаційного порталу представлено цікаві аналітичні розвідки про комерційні банки України, Польщі та інших держав, про особливості активації та використання банківських карт та систем, які забезпечують проведення електронних платежів тощо.

Актуальна інформація про банки та банківську діяльність на порталі Rates.fm

Актуальна інформація про банки і не тільки на порталі Rates

На сьогодні інформаційний портал Rates є чи не єдиним місцем, де кожному відвідувачу забезпечена можливість швидкого доступу до зміни курсу валют, яка відбувається в найбільш популярних та відомих банківських установах нашої країни та обмінних пунктах, які працюють за ліцензію, виданою Національним банком України. Також на сторінках сайту Rates.fm наведена інформація щодо динаміки курсу валют (долара, євро, польського злотого, англійського фунта стерлінгів та австралійського долара) впродовж останнього дня, тижня, місяця та року.

Водночас найбільше аналітичної інформації на сайті інформаційного порталу Rates присвячено банкам та особливостям їхніх послуг в сфері кредитування, онлайн-платежів тощо. Серед останніх публікацій на сайті, які стосуються банків та банківської діяльності, варто відмітити статті Ірини Цимбалюк про:

  • доступні способи поповнення карткового рахунку в Укрсиббанку;
  • можливі варіанти онлайн погашення кредиту в Таскомбанк;
  • розрахунки за допомогою Apple Pay в Укрсиббанку;
  • варіанти переказу з картки на картку від Сенс (Альфа) банку.

Варті на увагу думки експертів щодо інтеграції необанкінгу та криптовалюти, де проаналізовано можливі переваги та перспективи розвитку цієї сфери банківських послуг в нашій державі (для тих, хто цікавиться даною сферою, цікавою буде стаття Олександри Нікітіної, яка опублікована на порталі Rates.fm 20 вересня 2024 року).

Як отримати кешбек від одного з українських банків

Про особливості державної програми підтримки українського виробника, що отримала назву «Національний кешбек», відомо чи не кожному пересічному громадянину нашої держави, який завдяки програмі може отримувати 10% від вартості придбаних товарів, які виготовлені українськими товаровиробниками (але не більше 3000 грн за місяць).

На сьогодні до участі в програмі долучилися вже 11 банків, включно з Приватбанком та «Сенс-банком», які пропонують клієнтам додаткові можливості для отримання кешбеку. Зокрема, «Сенс банк» пропонує клієнтам банку додатковий кешбек в розмірі 2% від суми, яка нарахована клієнтам за програмою «Національного кешбеку». Крім того, Sense Bank (раніше – Альфа-Банк) пропонує клієнтам власну програму лояльності, за якою також нараховується кешбек від вартості зроблених покупок (див. статтю Ірини Цимбалюк, опубліковану на порталі Rates.fm 20 вересня 2024 року).

Новости Крыма