Актриси «Татусевих дочок» тоді і зараз: як змінилися головні героїні серіалу

Серіал не виходить вже 10 років, але в 2023 році його вирішили перезапустити.

«Татусеві дочки» знову вийдуть на екрани після тривалої перерви / скріншот 

Росіяни заявили, що в 2023 році на екрани виходять нові «Татусеві дочки». Серіал показували з 2007 по 2013 рік, і коли закінчився останній сезон, глядачі були впевнені, що на цьому історія сім’ї Васнєцових підійшла до свого логічного кінця. Однак ні, творці вирішили вдихнути в неї нове життя. Розповідаємо, як за ці роки змінилися головні героїні. 

Анастасія Сиваєва — Даша Васнєцова

Сиваєвій дісталася роль старшої дочки сімейства Васнєцових. З перших сезонів глядачі знали її як підлітка-бунтарку-гота, але потім вона змінила стиль, закохалася, вийшла заміж і народила дитину. І це все не в реальному житті, а в серіалі.

Шанувальники відзначають, що зовні Сиваєва не сильно змінилася, якщо порівнювати її фото з останніми сезонами «Татусевих дочок», а ось різниця між початковим образом актриси — колосальна. 

Анастасія Сиваєва — Даша Васнєцова / колажМирослава Карпович — Маша Васнєцова

Карпович дістався образ модниці, актриси, творчої людини. Це дуже перегукується з її душевним станом в житті, тому свою роль вона зіграла добре. Зовні Мирослава, звичайно ж, за роки після старту серіалу суттєво змінилася. Не заважає їй мати хороший вигляд навіть анорексія, з якою Карпович періодично бореться. 

Мирослава Карпович — Маша Васнєцова / колажДар’я Мельникова — Женя Васнєцова

Женя, судячи з серіалу, захоплювалася спортом і була пацанкою, але в житті вона жіночна і дуже красива. Як відомо, в продовженні «Татусевих дочок» вона не з’явиться. 

Ймовірно, через те, що її колишній чоловік Артур Смольянінов висловився проти війни в Україні, а також заявив, що якби і пішов на фронт, то тільки на боці ЗСУ. Сама актриса заявила, що не вважає відсутність можливості знятися в продовженні особистою втратою, проте їй шкода глядачів, які хотіли б побачити улюблену серіальну сім’ю в повному складі. 

Дар`я Мельникова — Женя Васнєцова / колажЄлизавета Арзамасова — Галина Сергіївна Васнєцова

Галина Сергіївна постала в образі заучки — дівчинки в окулярах і з кісками, яка не цікавиться нічим, крім навчання. Хоча і в останніх сезонах її образ зазнав трансформації, перетворення в реальному житті все одно шокують. Арзамасова за час, поки «Татусеві дочки» не знімали, сама встигла стати мамою, але це ніяк не відбилося ні на її фігурі, ні на її кар’єрі. 

Єлизавета Арзамасова — Галина Сергіївна Васнєцова / колажКатерина Старшова — Пуговка або Поліна Васнєцова

Зовнішні зміни цієї героїні помітні більше за інших, адже коли серіал «Татусеві дочки» тільки починали знімати, Катя була зовсім дитиною. Їй дісталася роль наймолодшої дочки сімейства Васнєцових — Поліни. Родичі ласкаво називали її Пуговкою, але сьогодні Пуговка вже не та — вона перетворилася на дорослу красуню.

Катерина Старшова — Пуговка або Поліна Васнєцова/ колаж

Нагадаємо, як змінилися головні герої «Сватів» за 15 років.

Джерело

Новости Крыма