Абсолютне зло: російським полоненим показують фільм про злочини армії РФ

У документальному фільмі показують кадри вбивств та бомбардувань.

Окупанти дивляться стрічку про свої злочини / фото t.me/dmytro_lubinetzs

Російським військовополоненим показали документальний фільм про воєнні злочини армії РФ в Україні.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у своєму Telegram-каналі. У фільмі йдеться про розстріли цивільних, страти полонених, бомбардування житлових поверхівок, вбивства дітей і дорослих та катування. 

«Російським військовим показали фільм «Абсолютне зло» про їх же воєнні злочини, які вони чинять в Україні. Що в головах цих осіб — невідомо, що в очах — подивіться самі. Сподіваюся, що після перегляду, вони усвідомили, хто є абсолютним злом у цьому світі», — написав Лубінець.

Росіяни в українському полоні: останні новини

На початку року російські журналісти відвідали один з українських таборів з російськими військовополоненими та показали, як вони живуть.

ЗСУ продовжують утримувати Бахмут, на деяких ділянках є просування — Череватий Бахмут нагадує Донецький аеропорт: експерт заявив про виконання головного завдання ЗСУ «Фугас закладений в бараку»: боєць «Азова» розповів подробиці цинічного теракту в Оленівці

За словами омбудсмена Лубінця, умови, в яких утримуються окупанти, відповідають вимогам Женевської конвенції.

У Міністерстві юстиції повідомляли, що на утримання одного російського військовополоненого йде близько 10 тисяч гривень щомісяця.

У координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомляли, що у березні загарбники зверталися щодо здачі в полон удвічі частіше, ніж у грудні минулого року.

Джерело

Новости Крыма