15-річний син Кадирова особисто б’є в’язнів грозненського СІЗО, — потерпілий

Скандал вже дійшов до російського так званого омбудсмена, яка сама перебуває в міжнародному розшуку.

Рамзан Кадиров із сином Адамом / фото instagram.com/adam_benoevsky_k13

Син правителя Чечні Рамзана Кадирова — Адам — особисто б’є ув’язнених, які утримуються в грозненському СІЗО. Про це повідомила уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова.

«До мене надійшло звернення обвинуваченого Микити Журавеля, який утримується в СІЗО в Грозному. Він стверджує, що під час відвідування в слідчому ізоляторі його побив син глави Чеченської Республіки Адам Кадиров», – повідомила вона.

За словами Москалькової, вона вже звернулася до чеченського омбудсмена Мансура Солтаєва з проханням перевірити цю інформацію. 

Наказали мовчати: спливли нові деталі про ув’язнення Суровікіна Бійня в Урзуфі: з’явилися нові деталі перестрілки між окупантами «Кадирівці» мінусують окупантів, попереду «вибух» перестрілок — Андрющенко

«Особливо просила звернути увагу на медичний огляд побоїв і показання свідків», – зазначила Москалькова.

Слід зазначити, що Адаму Кадирову на поточний момент всього 15 років: він народився 24 листопада 2007 року.

Справа Микити Журавеля

Як раніше писав УНІАН, у травні житель Волгограда спалив Коран поруч з однією з міських мечетей. Процес він зняв на відео, яке потім з’явилося в Інтернеті.

Молодика швидко затримали російські силовики. Його звинуватили в «образі релігійних почуттів віруючих».

Хоча все відбувалося у Волгограді, де проживає і сам фігурант, російський Слідчий комітет вирішив передати цю кримінальну справу до Чечні. Нібито жителі Чечні раптово проявили громадянську позицію і почали масово писати заяви з проханням визнати їх потерпілими у цій справі.

Джерело

Новости Крыма