11 вересня — Усікновення глави Іоанна Предтечі: красиві привітання і картинки

В Усікновення глави Іоанна Предтечі привітайте з цим святом близьких віруючих.

Усікновення глави Іоанна Предтечі 2023 / фото УНІАН

Усікновення глави Іоанна Предтечі — одне з найважливіших у році свят, присвячене страті попередника Ісуса пророка Іоанна Хрестителя. Він був страчений за бажанням пасербиці царя Ірода Саломеї. Це свято також одне з найсумніших у церковному календарі. Хоча не доводиться сумніватися, що за своє праведне життя і мученицьку смерть Іоанн Предтеча потрапив в Царство Небесне.

Привітання Усікновенням глави Іоанна Предтечі у віршах і прозі

Іоанн Предтеча

За віру православну

Боротьбу вів міцно вічно,

Вчинки чинив славні.

В день його Усікновення

Я всім втіхи бажаю,

Хай Іоанна одкровення

Нас радує і надихає!

***

Водою він Ісуса охрестив,

І знав, що це син від Бога,

В пустелі відлюдником жив,

Але скінчилася в тюрмі його дорога.

За примхою жінки скотилася голова,

Його вбила заздрості короста,

Над ним ридала неба синява,

Іван Предтеча був святий апостол.

Будемо й ми, як Іоанн, вірні,

Молімося Богу про спасіння,

Добрі душею і вірою сильні

Досягнемо благословіння.

***

У День Усікновення глави Іоанна Предтечі хочу побажати миру, добра і благополуччя. Бажаю жити по совісті і вірити в краще. Бажаю ділитися з близькими надією, радістю і щастям. Нехай в житті буде менше труднощів і тривог.

***

У День Усікновення глави Іоанна Предтечі побажаю душевних сил і міцного здоров’я, злагоди в домі і душевного тепла, невичерпної віри і благодаті, поваги і розуміння, світлої надії в душі. Бажаю, щоб в житті не було мук і прикрощів.

***

Нехай милосердям наповняться серця, щоб свічки в церквах тільки за здравіє ставили, щоб зло викорінилося, а люди з добром завжди ставилися один до одного. І нехай спочинок знайде кожен, хто вірить і хто молиться! З Усікновенням глави Іоанна Предтечі!

***

У день Усікновення глави Іоанна Предтечі побажаю жити без яблука розбрату і в постійному круговороті щастя. Бажаю у важливій справі не втрачати розуму і голови, бажаю на своєму шляху усувати будь-які перешкоди і неодмінно виправдовувати власні сподівання.

Листівки з Усікновенням глави Іоанна Предтечі 2023Усікновення глави Іоанна Предтечі привітання / фото УНІАНУсікновення глави Іоанна Предтечі листівки / фото УНІАНЛистівки Усікновення глави Іоанна Предтечі 2023 / фото УНІАНЛистівки Усікновення глави Іоанна Предтечі / фото УНІАНКартинки Усікновення глави Іоанна Предтечі / фото УНІАН

Джерело

Новости Крыма